Ціна на нафту впала нижче 100 доларів

26 квітня 2022
Ціна на нафту впала нижче 100 доларів

Нафта почала тиждень різким зниженням

Котирування нафти прискорили падіння на тлі зростання побоювань щодо скорочення попиту на енергоресурси в Китаї, де продовжує зростати захворюваність на COVID-19.

Світові ціни на нафту еталонних марок різко знизилися першого робочого дня тижня. Про це свідчать дані торгів у понеділок, 25 квітня.

Зокрема, станом на 16:30 за часом Києва червневі ф'ючерси на Brent на лондонській біржі ICE Futures впали на $6,43 (6,06%) – до $99,72 за барель.

Вартість ф'ючерса на WTI на червень на електронній сесії на Нью-йоркській товарній біржі (NYMEX) впала на $6,32 (6,19%) – до $95,75 за барель.

Наразі спред між актуальними контрактами на марки Brent і WTI становить $3,97 на користь Brent.

За даними західних агентств, котирування нафти прискорили падіння на тлі побоювань про скорочення попиту на енергоресурси в Китаї, де продовжує зростати захворюваність на COVID-19. Шанхай повідомив про рекордну кількість нових випадків коронаїврусу в місті у вихідні, а влада Пекіна заявила, що інфекція продовжує швидко поширюватися.

Очікується, що попит на бензин, дизельне й авіаційне паливо у КНР у квітні, ймовірно, знизиться на 20% порівняно з тим самим місяцем минулого року, тобто приблизно на 1,2 млн барелів на добу. Таке падіння буде найрізкішим з моменту початку епідемії COVID-19 у китайському Ухані понад 2 роки тому.

Нагадаємо, на початку березня ціна на нафту піднімалася майже до $140 за барель. Це було пов'яззано із введенням ембарго на російську нафту із боку США.

Андрій Костін: 10 мобільних груп з документування злочинів вже працюють на Херсонщині
Події Відео 15 листопада 2022

Андрій Костін: 10 мобільних груп з документування злочинів вже працюють на Херсонщині

Про це заявив Генеральний прокурор на брифінгу під час робочого візиту на Одещину