ТОП-5 продуктів, які слід прибрати з раціону жінкам після 30 років

02 березня 2018
ТОП-5 продуктів, які слід прибрати з раціону жінкам після 30 років

З віком наш організм змінюється і змінюються його потреби. Якщо в 20 років більшість дівчат не відчували негативного ефекту від фаст-фуду і газованих напоїв, то після 30-ти така їжа в значній мірі позначається на самопочутті та зовнішньому вигляді.

Ретельно переглянmте свій раціон і краще відмовтеся від декількох продуктів і компонентів.

Найбільше, від чого варто відмовитися – це цукор в продуктах, який провокує запальні процеси в організмі і пошкоджує волокна колагену і еластину, які відповідають за молодість і здоров’я шкіри.

Експерти також наполягають відмовитися від різних штучних приправ і соусів: експерти рекомендують замінити їх натуральними спеціями і приготованими власноруч соусами.

Рекомендується також відмовитися від неякісних макаронних виробів, дозволяючи собі лише пасту з твердих сортів пшениці.

З раціону слід викреслити також випічку і білий хліб, що містять велику кількість цукру і глюкози, які можуть порушити вироблення організмом колагену і багатьох білків. Краще віддавайте перевагу хлібу з висівками і корисним солодощам.

І останнє, що потрібно назавжди забути – це дієтичні напої. Фахівці звертають увагу, що шкідливі речовини, які містяться в їхньому складі, чинять негативний вплив на гормони щитовидної залози.