Стягнули Нацгвардію, стоять автозаки: активісти заявляють про початок зачистки наметового містечка під Радою.

01 березня 2018
Стягнули Нацгвардію, стоять автозаки: активісти заявляють про початок зачистки наметового містечка під Радою. Активісти, які знаходяться в наметовому містечку, готуються до захисту.

Під Верховною Радою готуються зачистити наметове містечко.


Про це повідомив народний депутат Семен Семенченко у відео, опублікованому на сторінці в Facebook. Він повідомив, що під парламент звезли поліцію і загони Національної Гвардії. Також зі сторони Маріїнського парку стоять машини швидкої допомоги, пожежні машини і автозаки. Семенченко додав, що гаками і тросами знесуть встановлений паркан навколо табору. У силовиків з собою кусачки і засоби для демонтажу паркану. Активісти, які знаходяться в наметовому містечку, готуються до захисту, зазначив він.

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами