США вже розпочали відправлення нової партії зброї в Україну

22 березня 2022
США вже розпочали відправлення нової партії зброї в Україну

В Пентагоні стверджують, що відправлення нової партії зброї на суму 800 мільйонів доларів вже розпочалося, однак ще не надійшло до України

"Ми все ще доопрацьовуємо відправлення, але як воно надійде, як ми вважаємо, дуже скоро. Принаймні, перші  поставки почнуть надходити незабаром",- заявиви  журналістам старший представник Пентагону.

Минулого тижня президент США Джо Байден оголосив про новий пакет військової допомоги - після того, як президент Володимир Зеленський звернувся до Конгресу з проханням про додаткову допомогу. 

Інший чиновник адміністрації повідомив CNN, що планується, що доставка обладнання почалася на цих вихідних, тому перші надходження мають надійти вже в найближчі кілька днів. 

"Відвантаження, безумовно, почалися", – зазначив чиновник, а не фактичне прибуття допомоги. 

Як зазначається, ці вантажі матимуть вирішальне значення для оборони України від російського натиску, оскільки включатимуть комплекси ППО. Також Україна вперше отримує 100 дронів-камікадзе Switchblade. 

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки
Події Відео 05 червня 2023

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки

Старший лейтенант з позивним Філ та його бійці, які після степів Донеччини вибули на ротацію в прикордонні ліси України, підтвердили, що російське керівництво геть не цінує життя людей – особливо своїх солдатів
Останні статті