Спрогнозовано термін контакту землян з інопланетянами

01 березня 2018
Спрогнозовано термін контакту землян з інопланетянами

Фізик-теоретик Міто Каку заявив, що людство вступить у контакт з інопланетянами вже у поточному столітті. На його думку, земляни побачать цілу позаземну цивілізацію, відстежуючи радіосигнали, передає Science Alert.

Але наголошується, що необхідно буде розшифрувати їхню мову, щоб дізнатися, до якого типу позаземних цивілізацій вони належать. Водночас, на заваді швидкому налагодженню відносин стане відстань у десятки світлових років від Землі. Раніше Сет Шостак, старший астроном проекту SETI заявляв, що контакт з інопланетянами відбудеться в найближчі 20 років через радіохвильовий зв'язок. Раніше хакерська група Anonymous опублікувала заяву, в якій йдеться, що аерокосмічне управління NASA може готуватися до оприлюднення фактів існування позаземного життя.

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами