Спільна мета ЄС та США - підтримати енергетичні реформи в Україні, - Шефчович

26 червня 2018
Спільна мета ЄС та США - підтримати енергетичні реформи в Україні, -  Шефчович

Віце-президент Європейської комісії з питань Енергетичного союзу Марош Шефчович (Maroš Šefčovič) обговорив з міністром енергетики США Ріком Перрі (Rick Perry) підтримку енергетичних реформ в Україні.

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter у ніч на вівторок за підсумками зустрічі з Р.Перрі у Вашингтоні.

"Наша спільна мета: посилити енергетичну безпеку в Європі, з конкурентоспроможним LNG, що відіграє важливу роль, і підтримати енергетичні реформи в Україні", - написав М.Шефчович.

Він не уточнив інших подробиць, проте зазначив, що з нетерпінням очікує на продовження переговорів на наступній Раді ЄС-США з енергетики, яка, як сподівається віце-президент, відбудеться в липні.

Виступаючи під час візиту в США на конференції Atlantic Council щодо енергетичної безпеки в Центральній і Східній Європі, де, зокрема, обговорювався проект Nord Stream 2, М.Шефчович зазначив, що партнерство - це modus operandi ЄС-США в питаннях енергетичної безпеки, яке добре працює, підтвердженням чого є такі проекти, як Southern Gas Corridor, CESEC, LNG.

"Важливо, щоб партнери і союзники завжди говорили один з одним, перш ніж ухвалювати ефективні рішення", - наголосив М.Шефчович.

Джерело https://ua.censor.net.ua
Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки
Події Відео 05 червня 2023

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки

Старший лейтенант з позивним Філ та його бійці, які після степів Донеччини вибули на ротацію в прикордонні ліси України, підтвердили, що російське керівництво геть не цінує життя людей – особливо своїх солдатів
Останні статті