Спільна мета ЄС та США - підтримати енергетичні реформи в Україні, - Шефчович

26 червня 2018
Спільна мета ЄС та США - підтримати енергетичні реформи в Україні, -  Шефчович

Віце-президент Європейської комісії з питань Енергетичного союзу Марош Шефчович (Maroš Šefčovič) обговорив з міністром енергетики США Ріком Перрі (Rick Perry) підтримку енергетичних реформ в Україні.

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter у ніч на вівторок за підсумками зустрічі з Р.Перрі у Вашингтоні.

"Наша спільна мета: посилити енергетичну безпеку в Європі, з конкурентоспроможним LNG, що відіграє важливу роль, і підтримати енергетичні реформи в Україні", - написав М.Шефчович.

Він не уточнив інших подробиць, проте зазначив, що з нетерпінням очікує на продовження переговорів на наступній Раді ЄС-США з енергетики, яка, як сподівається віце-президент, відбудеться в липні.

Виступаючи під час візиту в США на конференції Atlantic Council щодо енергетичної безпеки в Центральній і Східній Європі, де, зокрема, обговорювався проект Nord Stream 2, М.Шефчович зазначив, що партнерство - це modus operandi ЄС-США в питаннях енергетичної безпеки, яке добре працює, підтвердженням чого є такі проекти, як Southern Gas Corridor, CESEC, LNG.

"Важливо, щоб партнери і союзники завжди говорили один з одним, перш ніж ухвалювати ефективні рішення", - наголосив М.Шефчович.

Джерело https://ua.censor.net.ua
«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами