Спікер Палати представників США обговорила з Дудою підтримку України і допомогу біженцям

03 травня 2022
Спікер Палати представників США обговорила з Дудою підтримку України і допомогу біженцям

Після візиту до Києва спікер Палати представників США Ненсі Пелосі провела переговори в понеділок у Варшаві з президентом Польщі Анджеєм Дудою щодо посилення безпеки в регіоні й допомоги біженцям з України

Про це йдеться в офіційному повідомленні на сайті спікера.

«Сьогодні наша високопоставлена делегація Конгресу мала особливий привілей зустрітися з президентом Польщі Анджеєм Дудою, цінним партнером у підтримці народу України на тлі жорстокої й неспровокованої війни путіна», - зазначається в повідомленні.

Американські законодавці «висловили глибоку подяку польському уряду й польському народу» за зусилля з гуманітарної підтримки українських біженців. Під час зустрічі була висловлена готовність Конгресу ухвалити запит президента США щодо виділення на підтримку України додаткових $33 мільярдів.

Під час зустрічі увага також була зосереджена на зміцненні американо-польського партнерства, у тому числі в межах альянсу НАТО, яке є «життєво важливим для забезпечення перемоги спільних демократичних цінностей та протидії небезпечній агресії путіна».

Як повідомлялось, у неділю Україну відвідала делегація Конгресу США на чолі зі спікером Палати представників Ненсі Пелосі. Вони провели зустрічі в Києві з державним керівництвом України.

Джерело Укрінформ
Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки
Події Відео 05 червня 2023

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки

Старший лейтенант з позивним Філ та його бійці, які після степів Донеччини вибули на ротацію в прикордонні ліси України, підтвердили, що російське керівництво геть не цінує життя людей – особливо своїх солдатів
Останні статті