Сі Цзіньпін може приїхати на 9 травня у РФ - ЗМІ

23 лютого 2023
Сі Цзіньпін може приїхати на 9 травня у РФ - ЗМІ

 

Китайський лідер може відвідати Росію в першій половині травня

Китайський лідер Сі Цзіньпін готується в найближчі місяці відвідати Російську Федерацію на тлі недавнього візиту американського лідера Джо Байдена до Києва.

За даними видання The Wall Street Journal, лідер КНР планує взяти участь у спільному саміті з президентом РФ Володимиром Путіним.

ЗМІ пишуть, що Китай і РФ знаходяться на ранній стадії підготовки візиту. Поки що точна дата приїзду Сі Цзіньпіна не визначена, але сторони розглядають період квітня або початку травня.

Зазначається, що травневий варіант приїзду лідера КНР особливо вигідний Кремлю, адже тоді його поїздку спланують до святкування перемоги РФ у Другій світовій війні.

Також джерела видання повідомили, що в рамках переговорів з Путіним китайський лідер планує зробити ряд дипломатичних заяв з приводу не застосування ядерної зброї.

Нагадаємо, що на минулих вихідних глава китайської дипломатії Ван Ї приїхав з візитом до Москви незадовго до річниці вторгнення російських військ в Україну. За даними ЗМІ, його візит може бути пов'язаний з підготовкою майбутнього візиту лідера КНР у РФ.

В рамках своєї поїздки чиновник пообіцяв активізацію відносин з РФ, також в КНР анонсували власні мирні пропозиції в контексті завершення російсько-української війни.

Зазначимо, що останній візит Сі Цзіньпіна до РФ відбувся ще до повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Після цього російський диктатор не раз натякав своєму партнеру на новий візит, проте у КНР його ініціативи ігнорували.

Ми шукаємо шляхи для того, щоб евакуювати наших громадян з лівого берега Херсонщини - Ігор Клименко
Події Відео 08 червня 2023

Ми шукаємо шляхи для того, щоб евакуювати наших громадян з лівого берега Херсонщини - Ігор Клименко

Про це Міністр внутрішніх справ заявив у Херсоні, де працює штаб із ліквідації наслідків підриву ГЕС
Останні статті