Шмигаль та Домбровскіс обговорили шляхи зміцнення торгово-економічної співпраці

20 листопада 2021
Шмигаль та Домбровскіс обговорили шляхи зміцнення торгово-економічної співпраці

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль обговорив із виконавчим віцепрезидент Єврокомісії Валдісом Домбровскісом подальший розвиток відносин та зміцнення торгово-економічної співпраці між Україною та Європейським Союзом

Про це Шмигаль написав у Телеграмі.

"Подальший розвиток відносин між Україною та Європейським Союзом обговорили з Виконавчим віцепрезидентом Єврокомісії Валдісом Домбровскісом.

Розглянули шляхи зміцнення нашої торгово-економічної співпраці, а також торкнулися теми започаткування нових програм підтримки", - написав Шмигаль.

Глава уряду наголосив, що вкотре переконався в тому, що ЄС — надійний та послідовний партнер України.

Як повідомлялося, 25 жовтня Україна отримала від ЄС другий транш макрофінансової допомоги у €600 мільйонів, Єврокомісія ухвалила відповідне рішення 13 вересня 2021 року. Таке рішення стало наслідком позитивної оцінки виконання умов, які були викладені у двосторонньому Меморандумі про порозуміння, а також прогресу України у контексті програм із МВФ.

Ця допомога завершила виплату Євросоюзом Україні пакету макрофінансової допомоги у €1,2 мільярда. Перший транш такої допомоги, також в обсязі €600 мільйонів, Україна отримала у грудні 2020 року.

Ці ресурси були частиною загального пакета макрофінансової допомоги для десяти країн-кандидатів та країн-партнерів ЄС в розмірі 3 мільярди євро подолання наслідків пандемії COVID-19.

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами