Шмигаль та Домбровскіс обговорили шляхи зміцнення торгово-економічної співпраці

20 листопада 2021
Шмигаль та Домбровскіс обговорили шляхи зміцнення торгово-економічної співпраці

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль обговорив із виконавчим віцепрезидент Єврокомісії Валдісом Домбровскісом подальший розвиток відносин та зміцнення торгово-економічної співпраці між Україною та Європейським Союзом

Про це Шмигаль написав у Телеграмі.

"Подальший розвиток відносин між Україною та Європейським Союзом обговорили з Виконавчим віцепрезидентом Єврокомісії Валдісом Домбровскісом.

Розглянули шляхи зміцнення нашої торгово-економічної співпраці, а також торкнулися теми започаткування нових програм підтримки", - написав Шмигаль.

Глава уряду наголосив, що вкотре переконався в тому, що ЄС — надійний та послідовний партнер України.

Як повідомлялося, 25 жовтня Україна отримала від ЄС другий транш макрофінансової допомоги у €600 мільйонів, Єврокомісія ухвалила відповідне рішення 13 вересня 2021 року. Таке рішення стало наслідком позитивної оцінки виконання умов, які були викладені у двосторонньому Меморандумі про порозуміння, а також прогресу України у контексті програм із МВФ.

Ця допомога завершила виплату Євросоюзом Україні пакету макрофінансової допомоги у €1,2 мільярда. Перший транш такої допомоги, також в обсязі €600 мільйонів, Україна отримала у грудні 2020 року.

Ці ресурси були частиною загального пакета макрофінансової допомоги для десяти країн-кандидатів та країн-партнерів ЄС в розмірі 3 мільярди євро подолання наслідків пандемії COVID-19.

На Закарпатті перекрито масштабний канал незаконного виготовлення та збуту психотропів
Події Відео 22 грудня 2022

На Закарпатті перекрито масштабний канал незаконного виготовлення та збуту психотропів

Викрито організацію, яка займалася незаконним виготовленням особливо небезпечного психотропу PVP та налагодила канал його розповсюдження по Україні