Щодо боротьби з контрабандою та контрабандистами на Одеській митниці

14 лютого 2021
Щодо боротьби з контрабандою та контрабандистами на Одеській митниці

Останнім часом спостерігаю за недолугими спробами дискредитації мене як митника й заступника керівника Одеської митниці та Держмитслужби як органу, на який державою покладено функції із забезпечення митної безпеки та захисту митних інтересів України

Мета - дуже проста, перетворити митницю на кишеньковий орган в руках контрабандистів, аби без проблем обслуговувати свої нехитрі схеми.

Задля цього "зацікавлені особи" навіть запустили потужну інформаційну кампанію, в якій задіяли чимало механізмів для маніпуляції суспільною думкою.

Наприклад, незаконно слідкують за мною та моєю родиною, шлють погрози та "вітання".

Крім того, з усіх сил шукають способи організувати порушення кримінального провадження проти мене, щоб зробити чергову "сенсацію" (як з квартирою моєї дружини з неймовірною площею у 56 кв.м), однак ніяк не можуть вигадати привід.

Чи здивований я? - Звичайно ж, ні. Це далеко не перша і точно не остання з подібних кампаній. Гнітить лише той факт, що ці "ділки" вирішили використати у своїй брудній кампанії ще й мою сім'ю. Це вже повна відсутність моралі та тотальна деградація.

Утім, головними є цифри та результати роботи. А у нас вони такі:

У 2020 році Одеською митницею було забезпечено перерахування до держбюджету майже 41,5 млрд грн. Мало це чи багато?

Попри пандемію, цей показник перевищив митні надходження 2019 року на 2,5 млрд грн або на понад 36 млн дол. США.

Водночас найрезонанснішими випадками виявлення митниками контрабанди торік стали:

- спроби незаконного ввезення 750 кг каптагону (психостимуляторів), вартість психотропної речовини складає 840 млн грн (листопад 2020р.)

- спроби незаконного ввезення 112 кг кокаїну в порту "Південний", вартість наркотику на чорному ринку складає майже 500 млн грн (вересень 2020 р.);

- спроба ввезення в Одеському порту 16 тонн цигарок на 20 млн грн (листопад 2020р.).

Економічний ефект від спільних дій одеських митників та працівників Координаційної-моніторингової митниці - понад 1 млн грн донарахованих митних платежів.

Крім того, Одеська митниця демонструє гарні показники роботи у напряму сприяння захисту прав інтелектуальної власності на кордоні:

97% (56 випадків) всіх знищень контрафактної продукції здійснено саме під митним контролем одеських митників;

91% (21 справа) від усіх порушених адміністративних справ за статтею 476 Митного кодексу України також заведено Одеською митницею.

Тож, хто б і яким чином не намагався чинити опір працівникам Держмитслужби, які б бридкі методи для цього не йшли в дію, знайте - у вас нічого не вийде.

Денис Пудрик
Джерело facebook
На Прикарпатті під час руху загорівся рейсовий автобус - поліцейський офіцер громади допоміг загасити пожежу
Події Відео 21 березня 2023

На Прикарпатті під час руху загорівся рейсовий автобус - поліцейський офіцер громади допоміг загасити пожежу

На Прикарпатті під час руху загорівся рейсовий автобус - поліцейський офіцер громади допоміг загасити пожежу