Сергій Притула. Гумор-шоу «Вар'яти»

28 лютого 2017
Сергій Притула. Гумор-шоу «Вар'яти»

Замовити та купити квитки на Сергій Притула. Гумор-шоу «Вар'яти» можливо онлайн через інтернет. Оплата готівкою можлива при покупці в касі або у кур'єра (при замовленні квитків з доставкою).

Концерт Сергій Притула. Гумор-шоу «Вар'яти» в Києві відбудеться 20 травня 2018 р, 20:00, Міжнародний центр культури і мистецтв.

Вар'яти відзначать День Народження концертом в Києві!
Комедійному шоу під керівництвом Сергія Притули виповнюється 8 років! З нагоди річниці артисти підготували нову святкову програму, якою будуть радувати публіку 20 травня київському Міжнародному центрі культури та мистецтв. Кожен виступ "Вар'ят" відрізняється один від одного, тому ніколи не знаєш, чого очікувати. Але за 8 років гастролей по Україні та світу стендап-коміки відточили майстерність гумору, тому кожен жарт потрапляє в ціль та змушує людей сміятися.

Чому мені сподобається виступ «Вар'ят» та Сергія Притули?
Улюбленці мільйонів: за приємною традицією виступи "Вар'яти" доводиться повторювати два, а то та три рази поспіль! А високі рейтинги телеверсії проекту тільки зміцнили популярність команди.

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами