Ryanair зацікавлений у рейсах ще в три міста України — ЗМІ

01 березня 2018
Ryanair зацікавлений у рейсах ще в три міста України — ЗМІ

Ірландська бюджетна авіакомпанія Ryanair зацікавлена у тому, аби виконувати рейси ще в три українська міста, окрім Києва та Львова.

Про це заявив комерційний директор Ryanair Девід О'Брайан в інтерв'ю польському Forbes, яке повинно вийти в найближчі тижні. Інформацію про це передає ЦТС.

Втілення планів щодо трьох нових міс в Україні розраховане на віддалену перспективу.

«Що стосується інших міст України, крім Львова і Києва, ми активно говоримо і дивимося й інші напрямки. Зокрема, це Харків, Одеса, Херсон. Але все це пізніша перспектива», — підкреслив топ-менеджер авіакомпанії.

Наприкінці лютого 2018-го Міністерство інфраструктури України провело успішні переговори з представниками ірландського лоукостера Ryanair щодо заходу авіакомпанії на український ринок.

Міністр Володиир Омелян заявив, що лоукост літатиме в Україну з осені 2018 року.

15 лютого в Ryanair підтвердили вихід на український ринок. Менеджмент компанії підтвердив слова міністра інфраструктури Володимира Омеляна про те, що авіакомпанія восени почне літати у Київ і Львів.

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами