02 листопада 2021
Розкрадання земель НААН: підключили

Народний депутат від "Слуги народу" Артем Чорноморов висунув ідею створити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради із питань розслідування корупції на державних підприємствах Національної академії аграрних наук. 

Як повідомляють ЗМІ, Чорноморов заявив, що до нього часто звертаються представники НААН із скаргами на рейдерство та незаконне призначення нових директорів підприємств. 

Але цікавим є той момент, що, за даними ЗМІ, сам Чорноморов є причетним до не зовсім чистих земельних питань у Миколаївській області. Він є соратником відомого аграрного мільярдера та депутата "Нашого краю" Юрія Кормишкина, який має вплив на губернатора Миколаївщини. 

Аграрний комітет досить швидко підтримав ініціативу. До складу комісії увійшов сам Чорноморов, ще 8 "слуг", а також представник ОПЗЖ Михайло Папієв та депутат "За майбутнє" Антон Кіссе. 

Вірогідно, поспіх зумовлений не бажанням пошвидше розібратися із питанням рейдертва на державній землі, а тим, що уряд вже призначив аудит НААН. І, він, скоріше за все, доведе, що академіки на кервних посадах "чисті". 

Тому дискредитувати керівництво Академії, а, отже, й замінити людей на "своїх" може не вийти.

Зеленський звернувся до українців: Перемогли нацизм – переможемо і зараз
Політика Відео 10 травня 2022

Зеленський звернувся до українців: Перемогли нацизм – переможемо і зараз

Президент України Володимир Зеленський привітав українців із Днем перемоги над нацизмом