росія створює точки напруги по всьому світу, щоб відволікти увагу від України - Веніславський

06 листопада 2022
росія створює точки напруги по всьому світу, щоб відволікти увагу від України - Веніславський

росія створює точки напруги по всьому світу, щоб відволікти увагу від України

Про це в ефірі телемарафону єдиних новин сказав народний депутат, представник Президента у Верховній Раді, член комітету ВР з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Федір Веніслівський, коментуючи постачання боєприпасів з КНДР до росії.

"Коли ми побачили, що Іран продовжує поставляти росії безпілотники, навколо Ірану виникла певна система нестабільності, почали звучати погрози щодо розв'язання війни у Саудівській Аравії, Ізраїль дуже насторожився і так далі. Коли мова йде про Північну Корею, треба розуміти, що непрості взаємини Північної Кореї з Південною Корєєю - це також певна точка напруги. Також їх випробування балістичних ракет по певному напрямку Японії - це все створює ще одну точку напруги. Все це відволікає увагу наших парнтерів і природньо той об'єм , та увага, яка була до України, може трішки згасати на тлі нових точок напруження", - сказав Веніславський.

Він зауважив також, що росії необхідні партнери - як по торгівлі, так і по постачанню озброєння.

"Я не виключаю, що це не разова акція, це буде продовжуватися, тим більше, за даними ГУР, фактично з літа росія через свої військові представництва веде пошук артилерійських снарядів, боєприпасів і в Африці, і на Сході, в Азії, всюди де є запаси старих радянських боєприпасів 152, 122 калібру. Вони їх намагаються купувати, тому що попри те, що у них були величезні запаси, вони також доходять до кінця", - сказав Веніславський.

Також народний депутат нагадав, що росія не приховує своїх намагань змінити світоустрій і переформатувати систему глобальної безпеки, і в цьому процесі їй також необхідні союзники і аргументи для шантажу цивілізованого світу.

За словами Веніславського, КНДР і так перебуває в певній ізоляції, і впливати на постачання нею росії зброї важче, хоча аргументи завжди можна знайти.

Стосовно Ірану, можливості для тиску на нього ширше, зокрема, Україна продовжує купувати певні товари іранського походження, і закриття ринків збуту іранських товарів є одним із засобів тиску.

Як повідомлялось, Північна Корея у суботу, 5 листопада, запустила чотири балістичні ракети малої дальності у бік Жовтого моря.

Джерело Укрінформ
У межах міжнародного співробітництва правоохоронці України та Латвії викрили масштабну шахрайську схему
Події Відео 17 березня 2023

У межах міжнародного співробітництва правоохоронці України та Латвії викрили масштабну шахрайську схему

На Дніпропетровщині працювала розгалужена мережа шахрайських «сall-центрів» задля грошової наживи