РНБО запровадить другий пакет санкцій проти контрабандистів – Зеленський

15 квітня 2021
РНБО запровадить другий пакет санкцій проти контрабандистів – Зеленський

 

Рада національної безпеки та оборони впровадить другу частину санкцій проти контрабандистів

Пряма мова Зеленського: "Рада національної безпеки та оборони буде впроваджувати санкції до другої частини контрабандистів. Застосують санкції до 12 фізичних та юридичних осіб. І це не фінал. Ми бачимо, хто з контрабандистів має скільки паспортів, скільки громадянств, багато з них мають 2-3 громадянства. З цим питанням ми розберемося швидко.

Насамкінець вніс пропозицію розробити фундаментальний законопроєкт про статус олігарха.

Олігархи будуть перетворюватися на бізнесменів, тому що ми підтримуємо великий бізнес, а вплив олігархів на економіку України, закони, Верховну Раду допускати більше не можна

Деталі: Наразі президент не повідомив подробиць та імен контрабандистів.

Зазначається, що було 7 питань на порядку денному. Тема Донбасу розглядалася таємно, тому Зеленський не повідомив подробиць.

Також президент нагадав про поїздку до президента Франції Еммануеля Макрона та підтвердив, що в режимі відеозв'язку поспілкується з канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель.

Передісторія:

2 квітня на засіданні Ради національної безпеки та оборони ввели санкції проти топ-десятки української контрабанди.

В РНБО назвали топ-10 контрабандистів, проти яких ввели санкції.

Після цього від роботи відсторонили понад 100 працівників Держмитслужби, серед яких – 17 керівники митниць і митних постів.

14 квітня ЗМІ повідомляли, що Кабінет міністрів готує процедуру депортації трьох колишніх громадян України відповідно до схвалених РНБО санкцій за контрабанду.

Джерело: президент Володимир Зеленський після засідання РНБО

 

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами