Раді потрібно ухвалити близько сотні законів щодо євроінтеграції – Стефанчук

27 червня 2022
Раді потрібно ухвалити близько сотні законів щодо євроінтеграції – Стефанчук

Україна вже працює над розробкою законопроєктів, необхідних для подальшої євроінтеграції, найближчим часом Верховна Рада почне їх ухвалювати

Про це сказав Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук в ефірі інформаційного марафону низки телеканалів «UAразом».

«Ми отримуємо цілу низку тих директив Європейського Союзу, у відповідність до яких нам потрібно прийняти законодавчі акти. Ми зараз працюємо над цим комплексом законопроєктів, думаю, їх буде близько сотні. Я дуже сподіваюсь, що Верховна Рада вже найближчим часом приступить до імплементації цих законодавчих актів у правове поле України», - сказав спікер.

За його словами, зараз профільні парламентські комітети працюють з відповідними міністерствами над розробкою проєктів таких законодавчих актів.

Стефанчук підкреслив, що ВР попри режим воєнного стану в країні практично щотижня збирається на засідання, ухвалює закони, тому, на його думку, не повинно бути проблем і з ухваленням євроінтеграційних законопроєктів.

Водночас він поінформував, що ВР нинішнього скликання уже ухвалила 81 законодавчий акт, пов’язаний виключно з європейською інтеграцією, назвавши це «абсолютним рекордом».

Як повідомлялося, глави держав та урядів Європейського Союзу 23 червня ухвалили рішення про надання Україні статусу країни-кандидата на вступ до ЄС.

Президент Володимир Зеленський запевнив, що попри розв’язану росією війну Україна продовжить втілювати законодавство, норми та правила Європейського Союзу, а Кабінет Міністрів розробить відповідну дорожню карту для виконання вимог вступу в ЄС.

У межах міжнародного співробітництва правоохоронці України та Латвії викрили масштабну шахрайську схему
Події Відео 17 березня 2023

У межах міжнародного співробітництва правоохоронці України та Латвії викрили масштабну шахрайську схему

На Дніпропетровщині працювала розгалужена мережа шахрайських «сall-центрів» задля грошової наживи