diamond dating Hennenman South Africa randki o2 mój profil just hook alkalmi escort boy gay Damme Belgium over 40 dating Fochville South Africa ou sortir hvilken er den bedste homoseksuel dating side Hornslet Danmark

Путін заявив, що його прес-секретар Пєсков «несе пургу»

10 березня 2018

Президент РФ Володимир Путін заявив в інтерв’ю американському телеканалу NBC, що не відповідає за слова всіх співробітників своєї адміністрації. А його прес-секретар Дмитро Пєсков взагалі іноді «несе пургу», яку йому ніхто не доручав.

Інтерв’ю Путіна телеканалу NBC було опубліковано на сайті Кремля. У ньому журналіст попросив прокоментувати президента заяву його радника з питань кіберпростору Андрія Крутских на тему того, що Росія «буде на рівних говорити з американцями в інформаційному просторі».

«Якась людина сказала про своє ставлення до наших контактів і роботі в певній сфері з нашими зарубіжними партнерами, в даному випадку США. Так я й гадки не маю, що він сказав. Ви у нього і запитайте тоді, що він мав на увазі. Невже Ви думаєте, що я контролюю все?»- відповів Путін. На репліку журналіста про те, що Крутских – радник адміністрації президента з кіберпитань, російський лідер заявив:

«Ну і що? У нас дві тисячі співробітників адміністрації, невже ви думаєте, що я кожного контролюю? Он Пєсков сидить навпроти, мій прес-секретар, він несе іноді таку пургу, я дивлюся по телевізору і думаю: що він там розповідає? Хто йому це доручив?».

Також в цьому інтерв’ю Путін, коментуючи звинувачення США по 13 російським громадянам у втручанні в американські вибори 2016 року, заявив, що Росія «ніколи» не видасть своїх громадян Америці.