Путін заявив, що його прес-секретар Пєсков «несе пургу»

10 березня 2018

Президент РФ Володимир Путін заявив в інтерв’ю американському телеканалу NBC, що не відповідає за слова всіх співробітників своєї адміністрації. А його прес-секретар Дмитро Пєсков взагалі іноді «несе пургу», яку йому ніхто не доручав.

Інтерв’ю Путіна телеканалу NBC було опубліковано на сайті Кремля. У ньому журналіст попросив прокоментувати президента заяву його радника з питань кіберпростору Андрія Крутских на тему того, що Росія «буде на рівних говорити з американцями в інформаційному просторі».

«Якась людина сказала про своє ставлення до наших контактів і роботі в певній сфері з нашими зарубіжними партнерами, в даному випадку США. Так я й гадки не маю, що він сказав. Ви у нього і запитайте тоді, що він мав на увазі. Невже Ви думаєте, що я контролюю все?»- відповів Путін. На репліку журналіста про те, що Крутских – радник адміністрації президента з кіберпитань, російський лідер заявив:

«Ну і що? У нас дві тисячі співробітників адміністрації, невже ви думаєте, що я кожного контролюю? Он Пєсков сидить навпроти, мій прес-секретар, він несе іноді таку пургу, я дивлюся по телевізору і думаю: що він там розповідає? Хто йому це доручив?».

Також в цьому інтерв’ю Путін, коментуючи звинувачення США по 13 російським громадянам у втручанні в американські вибори 2016 року, заявив, що Росія «ніколи» не видасть своїх громадян Америці.

У межах міжнародного співробітництва правоохоронці України та Латвії викрили масштабну шахрайську схему
Події Відео 17 березня 2023

У межах міжнародного співробітництва правоохоронці України та Латвії викрили масштабну шахрайську схему

На Дніпропетровщині працювала розгалужена мережа шахрайських «сall-центрів» задля грошової наживи