Прикордонники проводять бойові навчання на Донеччині

16 квітня 2021
Прикордонники проводять бойові навчання на Донеччині
На Донеччині прикордонники проводять бойові навчання

Про це йдеться у повідомленні ДПСУ .

"Стрільба з групової зброї, висунення у район дій та тактичні елементи оборони – військовослужбовці, які виконують завдання з відсічі та стримування російської збройної агресії, неослабно тренують оборонні дії", - йдеться у повідомленні. 

Під час висування в район навчань екіпажі бойових машин здійснили марш по місцевості. Іспит весняним бездоріжжям пройшли водії та техніка, які доставили підрозділ у визначений район.

На Розрахунки станкових та протитанкових гранатометів відпрацьовували вправи бойової стрільби, а їх командири тренувались в управлінні вогнем при відбитті нападу противника.

Крім стрільб значну увагу приділено і тренуванню тактики дій. З персоналом Донецького прикордонного загону також проведені заняття з охорони й оборони позицій, з обов’язковим облаштуванням польових укріплень. Вправлялися прикордонники і в тактичній медицині.

Прикордонники також проводять навчання на кордоні з Молдовою з акцентом на прикриття морського узбережжя.

Джерело Укрінформ
«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами