Правоохоронці Києва виявили незаконний схрон зброї

19 серпня 2022
Правоохоронці Києва виявили незаконний схрон зброї

Зловмисники зберігали на власних складських та виробничих приміщеннях 61 автомат Калашникова-74 та понад 9500 набоїв до них для власної «приватної охорони»

Слідчі розпочали кримінальне провадження та досліджують докази злочинної діяльності організованої групи.
Слідчі Деснянського управління поліції спільно зі співробітниками Служби безпеки України та під процесуальним керівництвом Деснянської окружної прокуратури міста Києва виявили схрон зброї.

Правоохоронці з’ясували, що група осіб прикриваючись добровольчим формуванням на власних складських та виробничих приміщеннях організували для охорони своїх інтересів власну зброярню. Так, у ході санкціонованих обшуків слідчі виявили та вилучили 61-ї одиниці автоматів АК-74 та понад 9500 набоїв до них.

Слідчим відділом Деснянського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України - незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

 

Тривають слідчі дії та оперативно-розшукові заходи по встановленню фігурантів причетних до злочинної діяльності. Крім цього, вилучена зброя перевіряється на предмет використання у вчиненні інших кримінальних правопорушень на території міста Києва.

У межах міжнародного співробітництва правоохоронці України та Латвії викрили масштабну шахрайську схему
Події Відео 17 березня 2023

У межах міжнародного співробітництва правоохоронці України та Латвії викрили масштабну шахрайську схему

На Дніпропетровщині працювала розгалужена мережа шахрайських «сall-центрів» задля грошової наживи