Порошенко підписав закон про утворення Антикорупційного суду

26 червня 2018
Порошенко підписав закон про утворення Антикорупційного суду
Президент Петро Порошенко підписав закон “Про утворення Вищого антикорупційного суду”.

Підписання документа відбулося на церемонії випуску студентів Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Фактично, крім прикінцевих положень, закон складається лише з двох статей. Стаття перша: утворити Вищий Антикорупційний Суд. Стаття друга: місцезнаходження, територіальна юрисдикція і статус визначаються законом про Вищий антикорупційний суд”, - підкреслив Порошенко.

Він також нагадав, що цей закон було підтримано парламентом у першому та другому читанні в “надзвичайно короткі терміни”.

Як повідомлялося, 7 червня Верховна Рада ухвалила закон «Про Вищий антикорупційний суд» і визначила засади організації та діяльності Вищого антикорупційного суду (ВАС) як вищого спеціалізованого суду у системі судоустрою, спеціальні вимоги до суддів цього суду та гарантії їхньої діяльності, а також особливості проведення конкурсу на посаду судді Вищого антикорупційного суду.

21 червня парламент згідно з вимогами Конституції ухвалив так званий “технічний” закон про створення Вищого антикорупційного суду.

Джерело https://www.ukrinform.ua
Геннадій Труханов: Росія сьогодні стала на шлях шантажу та спекуляцій
Суспільство Відео 28 вересня 2022

Геннадій Труханов: Росія сьогодні стала на шлях шантажу та спекуляцій

Наявність військової бази росії в Криму створює небезпеку для всього Чорноморського басейну та Одеси зокрема