Порошенко підписав наказ про початок проведення Операції об'єднаних сил

30 квітня 2018
Порошенко підписав наказ про початок проведення Операції об'єднаних сил

"Я підписую наказ Верховнокомандувача Збройних сил України про початок Операції об'єднаних сил із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії РФ в Донецькій і Луганській областях. Згідно наказу, з 14:00 30 квітня 2018 року розпочати Операцію об'єднаних сил із забезпечення національної безпеки і оброни, відсічі та стримування збройної агресії РФ в Донецькій і Луганській областях відповідно до плану Операції об'єднаних сил", - сказав Порошенко.

Раніше були опубліковані відповіді на найбільш поширені питання про зміну формату дій на Донбасі.

Нагадаємо, сьогодні Порошенко своїм указом ввів у дію рішення РНБО про завершення АТО і передав управління командувачу Об'єднаними силами генералу Сергію Наєву.

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами