Порішав: Майор ВСП погорів на хабарі в 600 доларі

29 квітня 2020
Порішав: Майор ВСП погорів на хабарі в 600 доларі

Офіцера Житомирського зонального відділу Військової служби правопорядку ЗСУ затримано під час одержання $600 хабара за «вирішення» питання з правоохоронними органами

Як повідомляє пресслужба військової прокуратури Центрального регіону, 28 квітня 2020 року в м. Житомир, в рамках контролю за вчиненням злочину, задокументовано факт одержання майором неправомірної вигоди від громадянина України в розмірі 600 доларів США.

За вказану суму офіцер ВСП, будучи на той момент тимчасово виконуючим обов’язки заступника начальника відділення запобігання злочинам та іншим правопорушенням Житомирського зонального відділу ВСП, пообіцяв громадянину «вирішити» його питання із правоохоронними органами. А саме – що працівники ВСП не здійснюватимуть щодо останнього розшукові заходи та не затримуватимуть його з метою приводу до органу досудового розслідування, оскільки вказаний громадянин перебуває у розшуку як військовослужбовець, що самовільно залишив військову частину. Також правоохоронець заявив, що за вказану суму він допоможе звільнити особу від кримінальної відповідальності.

Під час одержання хабара майор був затриманий в порядку ст. 208 КПК України на місці вчинення злочину прокурорами військової прокуратури Житомирського гарнізону спільно зі слідчими ТУ ДБР у м. Хмельницькому за оперативного супроводження співробітників УСР в Житомирській області ДСР Нацполіції України. Грошові кошти у затриманого вилучено.

У разі доведення вини офіцеру загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років із конфіскацією майна (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Джерело ukrmilitary
«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами