Польща допоможе Україні відновити аеропорти

27 жовтня 2022
Польща допоможе Україні відновити аеропорти

Польща допоможе Україні відновити аеропорти й розширити залізничне сполучення, інформує Міністерство фондів і регіональної політики Польщі

Про це йшлося під час розмови заступника міністра фондів та регіональної політики Польщі Марціна Горали з послом України Василем Зваричем.

Польська сторона підтримує постійний контакт з представниками Асоціації аеропортів України та безпосередньо з летовищами. Варшава може запропонувати Києву експертні консультаційні послуги щодо реалізації інвестицій, 

Також сторони обговорили поглиблення співпраці в реалізації проєкту швидкісної залізниці між двома країнами та про пов’язаний із цим перегляд транс’європейської транспортної мережі TEN-T.

Крім залізничного сполучення Варшава — Київ через Ягодин, польська сторона хоче запропонувати новий маршрут, який з’єднає багато польських та українських міст.

Компанія "Центральний комунікаційний порт" Польщі планує прокласти залізничне сполучення Люблін — Замосць – Белжец до кордону.

"Такий маршрут з українського боку кордону можна протягнути через Раву-Руську до Львова і Києва. А в майбутньому — від Карпат до чорноморських портів в Україні та Румунії", — підкреслив польський урядовець.

11 липня у Польщі запустили проєкт підтримки українського бізнесу.
У жовтні стало відомо, що Україна витратить 100 млн євро кредиту від Польщі на модернізацію пунктів пропуску.

Джерело LIGA.Бізнес
Андрій Костін: 10 мобільних груп з документування злочинів вже працюють на Херсонщині
Події Відео 15 листопада 2022

Андрій Костін: 10 мобільних груп з документування злочинів вже працюють на Херсонщині

Про це заявив Генеральний прокурор на брифінгу під час робочого візиту на Одещину