Політична проституція в дії: як екс-політик Колесник змінює партії

03 грудня 2021
Політична проституція в дії: як екс-політик Колесник змінює партії

Якби в Україні було офіційно визначено таке поняття як «політична проституція», то Микола Колесник був би першим кандидатом на покарання за продаж цінностей, ідей та зміну політсил.

Уперше депутатом міськради Колесник став від… тодішньої «Партії Регіонів», а далі почав перефарбовуватися. І так захопився, що не зміг зупинитись.

Далі став головою місцевого УКРОПу, депутатом міськради від цієї політсили та головою фракції. А щойно політичний човен розхитався і пішов на дно, Колесник втік, як це роблять щури у таких випадках і прибився до «Батьківщини».

Зараз колишній депутат Криворізької міської ради Микола Колесник знову почав передвиборчу гру і, схоже, плекає амбіції стати міським головою.

Подейкують, що він вже отримав від свого патрона Вілкула округ, і серйозно почав підготовку до гонки. Принаймні, її інформаційну частину. Колесник розгорнув активну медійну кампанію і постійно світиться на значимих суспільно-політичних заходах у місті.

Що характерно, сьогодні з боку Колесника не лунає жодної критики в бік міської влади. Про що це може свідчити з урахуванням легковажної політичної поведінки та орієнтації Колесника? А про те, що він з вискою ймовірністю йде на вибори з політичною силою Вілкула.

Андрій Костін: 10 мобільних груп з документування злочинів вже працюють на Херсонщині
Події Відео 15 листопада 2022

Андрій Костін: 10 мобільних груп з документування злочинів вже працюють на Херсонщині

Про це заявив Генеральний прокурор на брифінгу під час робочого візиту на Одещину