Поїздами АТ «Укрзалізниця» евакуйовано понад 100 тисяч тварин

06 травня 2022
Поїздами АТ «Укрзалізниця» евакуйовано понад 100 тисяч тварин

Поїздами Укрзалізниці евакуйовано понад 100 тисяч тварин

ФОТО
 

Про це Укрзалізниця повідомляє у Телеграмі

«За час великої війни пасажирськими поїздами Укрзалізниці було евакуйовано 102 500 тварин. Найбільш частими пасажирами евакуаційних рейсів продовжують бути собаки та коти, зокрема залізничникам добре відомий випадок евакуації маріупольської родини з 5 дітьми та 9 собаками на початку березня», - ідеться в повідомленні.

Серед перевезених у вагонах тварин відзначають домашніх лисиць та свинок, ігуан, удавів, єнотів, ласиць (вони ж «ласки»), тхорів та нірок, каченят, равликів, черепашок та акваріумних рибок.

В Укрзалізниці нагадують, що перевезення тварин евакуаційними поїздами є безкоштовним, а для регулярних рейсів просять оформити багажну квитанцію в касі та прихопити з собою документи на маленького друга.

Як повідомлялось, у Міністерстві цифрової трансформації підготували підбірку онлайн-сервісів для допомоги тваринам під час війни.

Джерело Укрінформ
Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки
Події Відео 05 червня 2023

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки

Старший лейтенант з позивним Філ та його бійці, які після степів Донеччини вибули на ротацію в прикордонні ліси України, підтвердили, що російське керівництво геть не цінує життя людей – особливо своїх солдатів
Останні статті