Подоляк: істерика росії "поговоріть із нами" нікого не цікавить

22 грудня 2022
Подоляк: істерика росії

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк вкотре висловив впевненість у тому, що Україна переможе і отримає для цього необхідну військову допомогу

Він заявив, що "істерика" росії щодо початку переговорного процесу "нікого не цікавить".

"США остаточно зафіксували базу: 1. росія має програти. 2. Компромісів "території в обмін на псевдо/мир" не буде. 3. Україна отримає всю необхідну військову допомогу. Максимально. 4. Істерика росії "поговоріть із нами" нікого не цікавить..." - написав Подоляк у Twitter.

21 грудня, президент України Володимир Зеленський здійснив візит до Сполучених Штатів, зустрівся з президентом США Джо Байденом. Під час свого виступу у Конгресі США закликав надати більше зброї та боєприпасів, щоб Україна змогла досягти перелому у війні. Він додав, що битва в Бахмуті визначить, як будуть розвиватися події.

За результатами зустрічі США нададуть Україні черговий пакет військової допомоги, до якого, зокрема, увійде комплекс Patriot.

Рашист впритул випустив автоматну чергу в груди пораненого прикордонника — він вижив
Події Відео 09 червня 2023

Рашист впритул випустив автоматну чергу в груди пораненого прикордонника — він вижив

Чи розстрілюють поранених українців російські загарбники, не з чуток знає прикордонник Чернігівського загону Олександр Розсудоський
Останні статті