Підтримали псевдореферендум на окупованій Донеччині – 12 депутатам псевдореспубліки повідомлено про підозру

19 жовтня 2022
Підтримали псевдореферендум на окупованій Донеччині – 12 депутатам псевдореспубліки повідомлено про підозру

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури 12 мешканцям Донеччини заочно повідомлено про підозру у вчиненні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, за попередньою змовою групою осіб та участі в організації і проведенні незаконного референдуму на тимчасово окупованій території (ч. 2 ст. 110, ч. 5 ст. 111-1 КК України)

За даними слідства, 20 вересня 2022 року 12 псевдодепутатів взяли участь у засіданні так званої народної ради «ДНР» та на підставі звернення голови «громадської палати» квазіреспубліки особисто позитивно проголосували і ухвалили фейковий закон «Про референдум ДНР з питання входження до складу РФ на правах суб’єкта РФ».

У подальшому за результатами псевдоголосування так званою центральною виборчою комісією «ДНР» організовано та проведено незаконний референдум у населених пунктах тимчасово окупованої території Донецької області, з метою приєднання частини українських територій до держави-агресора.

Прокуратура продовжує роботу з виявлення та притягнення до кримінальної відповідальності усіх осіб, причетних до посягання на територіальну цілісність та суверенітет України.

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях здійснюється СВ 2 управління (з дислокацією у м. Маріуполі) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Screenshot 4

У Харкові поліцейські викрили сутенерку, яка залучала до «бізнесу» і неповнолітніх
Події Відео 30 березня 2023

У Харкові поліцейські викрили сутенерку, яка залучала до «бізнесу» і неповнолітніх

Сутенерку затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України