Під ВР жителі Дніпра розказали, хто представляє команду Загіда Краснова на Дніпропетровщині

30 листопада 2021
Під ВР жителі Дніпра розказали, хто представляє команду Загіда Краснова на Дніпропетровщині

Займаються сексом із неповнолітніми, продають порнографію та «віджимають» цілі житлові комплекси. Саме таку команду зібрав дніпровський політик Загід Краснов у своїй партії «Громадська сила». Страшні подробиці про спосіб життя членів його команди розповіла в коментарі кореспонденту «Спільної варти» жителька Дніпра Наталія.

«Є таке село біля Дніпра, називається Новоолександрівка. Там від "Громадської сили" балотувався депутат Олександр Глєбкін. Йому нещодавно висунули обвинувальний акт про те, що він ґвалтував малолітніх дітей і продавав цю порнографію. Ґвалтував і безпосередньо сам брав у цьому участь. Тобто це фактично педофілія», – розповідає вона.

https://www.facebook.com/355524378432491/videos/356154036279826/

Інформацію підтверджують і в правоохоронних органах. За даними кіберполіції, члени злочинного угруповання за участі Глєбкіна упродовж 16 років ґвалтували неповнолітніх. https://cyberpolice.gov.ua/news/na-dnipropetrovshhyni-pered-sudom-postane-zlochynne-ugrupovannya-za-rozbeshhennya-zgvaltuvannya-ta-stvorennya-pornografiyi-za-uchasti-nepovnolitnix-465/?fbclid=IwAR0d00k07Z0AY759Rysl1Y4tvh6_BhFyUWEL_mWOCvy1bAN0tlQwrdLuaG4

«Ця людина мало того, що йшла від "Громадської сили", так ще й коли все з'ясувалося і коли поліція розпочала розслідування, то тепер Глєбкін перебуває у статусі ув’язненого і щодо нього тривають суди. Я не можу звичайно говорити, що ця людина на 100% винна, це вже вирішить суд. Але із цього приводу ніяк не відреагував і не дав коментарів сам Загід Краснов. Тобто від його партії балотується така людина, Краснов все чудово розуміє, але не дає жодних коментарів», – розповідає вона.

За словами Наталі, далі від його партії балотувалися в цю саму Новоолександрівську сільську раду рейдери.

«Один із них – Юрій Гладков, який захопив багато нерухомості комерційного спрямування у нас у Дніпрі. Він працює у кримінальній банді. І друга людина – чоловік, на якого фактично було оформлено "віджатий" у нас у Дніпрі ЖК "Кіровський". Зараз у всіх цих справах відкриті кримінальні провадження. Вони всі перебувають в одній спільній команді та всі балотуються від Загіда Краснова, від його політичної сили. То чи має ця людина право хоч якось представляти свою партію та кудись балотуватися, якщо вона проводить таких відвертих покидьків?» – наголошує жінка.

Зазначимо, раніше активісти довели зв‘язки Загіда Краснова із проросійським сепаратистом Олегом Царьовим. Громадськість вимагає вжити негайних заходів щодо дніпровського чиновника.

За даними фактами активісти ГО «Спільна варта» провели акцію протесту під стінами ВРУ. Вони продовжують вимагати запровадження санкцій проти Загіда Краснова.

У межах міжнародного співробітництва правоохоронці України та Латвії викрили масштабну шахрайську схему
Події Відео 17 березня 2023

У межах міжнародного співробітництва правоохоронці України та Латвії викрили масштабну шахрайську схему

На Дніпропетровщині працювала розгалужена мережа шахрайських «сall-центрів» задля грошової наживи