Перехід на рейки військової економіки відбувся легше завдяки приватному бізнесу – Резніков

11 липня 2022
Перехід на рейки військової економіки відбувся легше завдяки приватному бізнесу – Резніков

Основу оборонно-промислового комплексу складають державні підприємства, але частка приватного бізнесу у виконанні оборонного замовлення значно зросла

Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков під час бізнес-конференції на платформі Forbes, інформує МОУ.

На думку міністра, перехід фактично на рейки військової економіки у державі пройшов легше завдяки гнучкості системи саме приватного бізнесу.

«Що стосується сьогодні участі саме приватного бізнесу – ми почали з коліс працювати у напрямку демонополізації. Потреба Збройних сил України сьогодні після відповідних умов мобілізації набагато більша», - зазначив Резніков.

Як приклад він навів речове забезпечення, за напрямком якого підписано 292 договори із 84-ма вітчизняними виробниками і постачальниками. Крім того, 23 державних контракти з іноземними компаніями укладено за напрямком паливо-мастильних матеріалів, 42 державних контракти щодо забезпечення харчуванням діють із 25 вітчизняними постачальниками.

«Окремо я хочу подякувати українському приватному бізнесу, який займається сьогодні постачанням специфічного виду озброєння - БПЛА, броньовані машини, спеціальний транспорт. Сьогодні усі працюють для Збройних сил, забезпечують все, що необхідно. Спрощені процедури під час воєнного стану дозволяють швидко і оперативно забезпечувати потреби ЗСУ, звертаючись одразу до бізнесу», - підкреслив міністр.

Як повідомлялось, міністр оборони Олексій Резніков заявив, що сучасна війна продемонструвала, що саме високі технології перемагають навалу.

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки
Події Відео 05 червня 2023

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки

Старший лейтенант з позивним Філ та його бійці, які після степів Донеччини вибули на ротацію в прикордонні ліси України, підтвердили, що російське керівництво геть не цінує життя людей – особливо своїх солдатів
Останні статті