Партія проросійського Додона організувала антиурядові протести у десятку міст Молдови

30 жовтня 2022
Партія проросійського Додона організувала антиурядові протести у десятку міст Молдови

Партія соціалістів проросійського експрезидента Молдови Ігоря Додона у суботу організувала антиурядові протести у близько десятка міст

Про це повідомляє Newsmaker.

29 жовтня партія організувала мітинги проти "соціального геноциду" і "цькування мерів". На них вийшли депутати й активісти партії та молодіжної організації "Молода гвардія", іноді мери міст.

У партії стверджують, що акції були у Бєльцях, Бричанах, Дрокії, Єдинцях, Фалештах, Ришканах, Сенжерей, Сороках, Нових Аненах, Криулянах, Дубоссарах, Яловенах, Оргіїві, Теленештах, Кантемирі, Каушанах, Комраті, Штефан-Воде; на них зібралися "від кількох десятків до сотні людей".

Крім того, асоціація з восьми партій, у тому числі ПСРМ, нещодавно поскаржилася Конгресу місцевої та регіональної влади при Раді Європи на нібито тиск на мерів з боку правлячої влади. Звернення передав мер Кишинева Іон Чебан.

Лідер партії, експрезидент Ігор Додон, як відомо, перебуває під домашнім арештом за низкою звинувачень, включаючи корупційні. У жовтні суд почав розгляд справи про "кульок" щодо імовірного хабаря Додону.

Нагадаємо, вже деякий час у Молдові активно організовує протести популістська партія "Шор", ймовірно, з фінансовою підтримкою Кремля.

26 жовтня посол США у Молдові Кент Дойл Логсдон після зустрічі з президенткою Маєю Санду провів брифінг, на якому повідомив про санкції США проти Шора, олігарха Влада Плахотнюка та ще семи пов’язаних з ними осіб "за системну корупцію та втручання у вибори, підтримуване Кремлем".

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки
Події Відео 05 червня 2023

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки

Старший лейтенант з позивним Філ та його бійці, які після степів Донеччини вибули на ротацію в прикордонні ліси України, підтвердили, що російське керівництво геть не цінує життя людей – особливо своїх солдатів
Останні статті