Опублікований список імен українських політичних в’язнів Росії

01 березня 2018
Опублікований список імен українських політичних в’язнів Росії Список українських політв’язнів Росії

В четвер, 1 березня, Верховна Рада звернулася до парламентів іноземних держав із проханням засудити політичні репресії Росії, а також допомогти звільнити політичних в’язнів-громадян України. За прийняття схвалення звернення проголосував 241 народний депутат.

Так, у своєму зверненні Верховна Рада України закликала парламенти іноземних держав посилювати політико-дипломатичний і санкційний тиск на державу-окупанта до повного припинення нею агресії та відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

Читайте також: "Нам їх не віддають": Зірвалося звільнення 5 українців з окупованого Донбасу

Окрім того, парламент закликав засудити "переслідування опонентів окупації, у тому числі шляхом незаконного ув’язнення і засудження громадських активістів за безпідставними та/або сфальсифікованими звинуваченнями у вчиненні злочинів".

Народні депутати у зверненні також закликали використати всі можливі міжнародні політико-дипломатичні та санкційні механізми щодо Росії задля негайного звільнення заручників, захоплення яких спричинене збройною агресією РФ проти України, а також звільнення громадян України, які незаконно утримуються в РФ.

У зверненні Верховної Ради названо прізвища понад 50 громадян України: Олег Сенцов, Роман Сущенко, Олександр Кольченко, Павло Гриб, Володимир Балух, Станіслава Клих, Миколи Карпюк, Емір-Усеїн Куку, Муслім Алієв, Енвер Бекіров, Рефат Алімов, Арсен Джеппаров, Сергій Литвинов, Олексій Чирній, Валентин Вигівський, Руслан Зейтуллаєв, Ферат Сайфуллаєв, Енвер Мамутов, Рустем Абільтаров, Зеврі Абсеітов, Ремзі Меметов, Теймур Абдуллаєв, Гліб Шаблій, Олексій Стогній, Микола Шиптур, Еміль Мінасов, Бекір Дегерменджи, Асан Чапух, Кязім Аметов, Руслан Трубач, Ісмаіл Рамазанов, Євген Каракашев.

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами