ОП звернувся до СБУ з вимогою розібратися зі скандальним Загідом Красновим

13 грудня 2021
ОП звернувся до СБУ з вимогою розібратися зі скандальним Загідом Красновим

В Офісі Президента України звернулися до Служби безпеки з питаннями щодо Загіда Краснова.
Зокрема, як повідомляється в листі від ОП, на розгляд до СБУ було надіслано лист-колективне звернення від громадської організації «Спільна варта».
Відповідне звернення було направлено до Офісу Президента 7 грудня. У ньому перелічені зловживання дніпровського політика Загіда Краснова. Зокрема, там йдеться про його співпрацю з сепаратистом Олегом Царьовим, ведення бізнесу із РФ та постійні візити депутата Дніпровської міськради до країни-агресора.


«Вважаємо це нашою невеликою перемогою, адже нарешті нам вдалося звернути увагу Офісу Президента на цього проросійського політика. Краснов – це та людина, яка має перебувати під санкціями, як інші зрадники держави. Сподіваємося на якнайшвидшу та якнайоб’єктивнішу реакцію СБУ у цій справі», – коментує голова організації Олександр Золотнюк.
Нагадаємо, раніше активісти ГО «Спільна варта» підготували колективне звернення, яке направили до ОП, СБУ та РНБО. У ньому вони вимагали застосування санкцій щодо одіозного Загіда Краснова. У зв’язку з цим, у Києві прокотилася хвиля акцій протесту. Мітингувальники приходили під МВС, РНБО, ВРУ, СБУ та ОП та збирали підписи на колекттивному зверненні. https://www.facebook.com/355524378432491/posts/904319753552948/ Крім того влаштовували і перфоменси, демонструючи «Краснова» в компанії медведя з балалайкою.

У межах міжнародного співробітництва правоохоронці України та Латвії викрили масштабну шахрайську схему
Події Відео 17 березня 2023

У межах міжнародного співробітництва правоохоронці України та Латвії викрили масштабну шахрайську схему

На Дніпропетровщині працювала розгалужена мережа шахрайських «сall-центрів» задля грошової наживи