Олександр Усик прибув на тренувальний збір в Іспанію.

01 березня 2018
Олександр Усик прибув на тренувальний збір в Іспанію. Олександр Усик / Фото з вільних джерел

Український боксер Олександр Усик прибув на тренувальний збір в Іспанію. Це перший збір боксера в цій країні, раніше вони проводились в Україні та США.

Чемпіон світу за версіями WBC та WBO в першій важкій вазі Олександр Усик прибув до Барселони, де він планує провести підготовчий тренувальний збір перед боєм із чемпіоном світу в першій важкій вазі за версіями WBA та IBF Муратом Гассієвим. Бій відбудеться в рамках фіналу World Boxing Super Series (WBSS).

Варто зазначити, що це перший збір українця, який він проводить у Іспанії, раніше Олександр проводив їх в Україні або США.

Нагадаємо, бій Усик – Гассієв відбудеться 11 травня у Саудівській Аравії. Проте промоутер Олександра Усика Олександр Красюк зазначив, що боксери можуть зустрітися і в Україні на НСК "Олімпійський". Але поки цю інформацію не підтвердили офіційні джерела. Зазначимо, що переможець у поєдинку отримає приз Мохаммеда Алі, 10 мільйонів доларів та об'єднає усі пояси в першій важкій вазі.

На Закарпатті перекрито масштабний канал незаконного виготовлення та збуту психотропів
Події Відео 22 грудня 2022

На Закарпатті перекрито масштабний канал незаконного виготовлення та збуту психотропів

Викрито організацію, яка займалася незаконним виготовленням особливо небезпечного психотропу PVP та налагодила канал його розповсюдження по Україні