Олександр Усик прибув на тренувальний збір в Іспанію.

01 березня 2018
Олександр Усик прибув на тренувальний збір в Іспанію. Олександр Усик / Фото з вільних джерел

Український боксер Олександр Усик прибув на тренувальний збір в Іспанію. Це перший збір боксера в цій країні, раніше вони проводились в Україні та США.

Чемпіон світу за версіями WBC та WBO в першій важкій вазі Олександр Усик прибув до Барселони, де він планує провести підготовчий тренувальний збір перед боєм із чемпіоном світу в першій важкій вазі за версіями WBA та IBF Муратом Гассієвим. Бій відбудеться в рамках фіналу World Boxing Super Series (WBSS).

Варто зазначити, що це перший збір українця, який він проводить у Іспанії, раніше Олександр проводив їх в Україні або США.

Нагадаємо, бій Усик – Гассієв відбудеться 11 травня у Саудівській Аравії. Проте промоутер Олександра Усика Олександр Красюк зазначив, що боксери можуть зустрітися і в Україні на НСК "Олімпійський". Але поки цю інформацію не підтвердили офіційні джерела. Зазначимо, що переможець у поєдинку отримає приз Мохаммеда Алі, 10 мільйонів доларів та об'єднає усі пояси в першій важкій вазі.

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами