Нетаньягу написав Зеленському, що Ізраїль відкритий до співпраці

23 квітня 2021
Нетаньягу написав Зеленському, що Ізраїль відкритий до співпраці
Україна та Ізраїль мають значні перспективи розвитку подальшої співпраці

Про це йдеться у листі прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу Президенту України Володимиру Зеленському, який має у своєму розпорядженні Укрінформ.

“Я переконаний, що Україна та Ізраїль продовжать тісно співпрацювати, шукаючи нові шляхи розширення дружби та подальшого просування нашої співпраці у сферах спільного інтересу”, - написав Нетаньягу.

Він наголосив, що протягом періоду своєї незалежності Ізраїль пережив “видатну трансформацію”. “Будучи переважно нерозвиненим, здобувши незалежність від британців у 1948-му році, нині ми - глобальний центр інновацій, науки та технологій”, - зазначив прем’єр.

Нетаньягу додав, що його країна “відкрита до співпраці із друзями та союзниками по всьому світу, прагнучи скористатися можливостями майбутнього”.

Зеленський цього місяця привітав ізраїльтян із Днем незалежності країни та побажав миру, добробуту і процвітання.

Джерело Укрінформ
«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами