Національна поліція бере активну участь у створенні штурмових бригад «Гвардії наступу» – Іван Вигівський

26 березня 2023
Національна поліція бере активну участь у створенні штурмових бригад «Гвардії наступу» – Іван Вигівський

Понад 8 000 заявок отримала Нацполіція від громадян, які виявили бажання долучитися до об’єднаної штурмової бригади Нацполіції «Лють»

Кандидати, які подали документи, пройшли військово-лікарську та спеціальну перевірку, уже опановують навики з фізичної, тактичної та вогневої підготовки. Про це виконувач обов’язків Голови Нацполіції наголосив під час зустрічі керівників МВС та структурних підрозділів відомства з представниками Цільової групи для військової підтримки України під керівництвом віцеадмірала Дідьє Мальтера.

Іван Вигівський зауважив, що Національна поліція України як складова сектору безпеки та оборони бере активну участь у відсічі збройної агресії рф:

«В умовах війни поліція, крім повсякденної роботи, виконує ще й спеціальні функції. Це - участь у бойових діях, проведення стабілізаційних заходів, евакуація громадян із зони бойових дій, надання гуманітарної допомоги, протидія диверсійно-розвідувальним групам, робота на блокпостах, а також розслідування воєнних злочинів».

При цьому спікер зазначив, що Національна поліція бере активну участь у формуванні «Гвардії наступу»:

«Ми створюємо об’єднану штурмову бригаду «Лють». На сьогодні надійшло вже понад 8 тисяч заявок від громадян, які хочуть приєднатися до штурмового поліцейського підрозділу. Наразі кандидати, які пройшли всі етапу відбору, опановують навики з фізичної, тактичної та вогневої підготовки і надання домедичної допомоги. Після цього добровольці приступлять до бойового залагодження у спеціально визначених місцях», - повідомив під час зустрічі Іван Вигівський.

Нагадаємо: формування бригади «Лють» та подача анкет триває.

 

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки
Події Відео 05 червня 2023

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки

Старший лейтенант з позивним Філ та його бійці, які після степів Донеччини вибули на ротацію в прикордонні ліси України, підтвердили, що російське керівництво геть не цінує життя людей – особливо своїх солдатів
Останні статті