«Національна гвардія України - гордість держави. Кожен нацгвардієць - гордість України», - Ігор Клименко

26 березня 2023
«Національна гвардія України - гордість держави. Кожен нацгвардієць - гордість України», - Ігор Клименко

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко привітав гвардійців з Днем Національної гвардії України та подякував за службу

Зокрема, в своєму привітанні він зазначив, що сьогодні 9-та річниця створення Національної гвардії України. І цей день він з командувачем НГУ генерал-лейтенантом Юрієм Лебедєм провів з бійцями бригади «Спартан», яких нагородили державними нагородами відповідно до Указу Президента України.

«Це честь - мати у системі МВС такі підрозділи. Наша країна в надійних руках, поки такі люди, такі підрозділи, які по-справжньому віддані державі, будуть у лавах Національної гвардії України. Будуть частиною Сил безпеки та оборони країни», - наголосив Міністр. 

Ігор Клименко відзначив, що нацгвардійці першими прийняли бій у Гостомелі, зламавши плани ворога захопити Київ. Вони утримали Харків. Героїчно тримали Маріуполь й Азовсталь. Звільняли правобережну Херсонщину. Бахмут та Авдіївка стали незламними фортецями теж завдяки їхній мужності. 

«Сильні, сміливі, мотивовані хлопці та дівчата з Національної гвардії не припиняють хоробро битися, захищаючи країну. На жаль, чимало нацгвардійців перебувають у полоні. Держава щодня робить все для того, щоб кожен з них якнайшвидше повернувся додому», - сказав Міністр.  

Очільник МВС України особливо підкреслив, що від початку повномасштабного вторгнення рф 32 нацгвардійці отримали звання Герой України. 17 з них - посмертно. 

«Пам’ятаємо кожного, хто віддав життя за свободу, за незалежність, за Україну. Гвардія, народжена війною. І стає сильнішою — «Гвардією Наступу». І остаточно звільнить всі українські території. Я впевнено кажу: Національна гвардія України - гордість держави. Кожен нацгвардієць - гордість України. Дякую за службу!», - підсумував Міністр.

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки
Події Відео 05 червня 2023

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки

Старший лейтенант з позивним Філ та його бійці, які після степів Донеччини вибули на ротацію в прикордонні ліси України, підтвердили, що російське керівництво геть не цінує життя людей – особливо своїх солдатів
Останні статті