На Херсонщині мешканців звільнених міст та сіл закликають до евакуації

19 вересня 2022
На Херсонщині мешканців звільнених міст та сіл закликають до евакуації

Жителів звільнених населених пунктів закликають евакуюватися

Жителям Херсонської області радять евакуюватися на зимовий період до Закарпатської, Хмельницької та Житомирської областей.

Голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич закликав мешканців звільнених населених пунктів Херсонської області евакуюватися до інших регіонів України на зимовий період.

"З огляду на ситуацію, що склалася у звільнених населених пунктах, радимо евакуюватися на зимовий період до Закарпатської, Хмельницької та Житомирської областей. Особливо це стосується сімей з дітьми та маломобільними особами" - написав він.

Screenshot 9

У ТГ-каналі голова ОВА вказує номер гарячої лінії та інші канали зв'язку для вирішення організаційних питань під час евакуації.

"Після отримання статусу ВПО держава виплачуватиме вам грошову допомогу - 2000 грн для дорослого, 3000 грн для людей з інвалідністю та дітей. Крім того, ви можете подати заявки на отримання грошової допомоги від міжнародних організацій", - йдеться у повідомленні голови ОВА.

Раніше жителів тимчасово окупованих південних областей України, і особливо Херсонської та Запорізької, закликали максимально швидко евакуюватися, щоб ЗСУ могли звільняти ці території, не наражаючи на небезпеку цивільного населення.


Андрій Костін: 10 мобільних груп з документування злочинів вже працюють на Херсонщині
Події Відео 15 листопада 2022

Андрій Костін: 10 мобільних груп з документування злочинів вже працюють на Херсонщині

Про це заявив Генеральний прокурор на брифінгу під час робочого візиту на Одещину