На Херсонщині мешканців звільнених міст та сіл закликають до евакуації

19 вересня 2022
На Херсонщині мешканців звільнених міст та сіл закликають до евакуації

Жителів звільнених населених пунктів закликають евакуюватися

Жителям Херсонської області радять евакуюватися на зимовий період до Закарпатської, Хмельницької та Житомирської областей.

Голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич закликав мешканців звільнених населених пунктів Херсонської області евакуюватися до інших регіонів України на зимовий період.

"З огляду на ситуацію, що склалася у звільнених населених пунктах, радимо евакуюватися на зимовий період до Закарпатської, Хмельницької та Житомирської областей. Особливо це стосується сімей з дітьми та маломобільними особами" - написав він.

Screenshot 9

У ТГ-каналі голова ОВА вказує номер гарячої лінії та інші канали зв'язку для вирішення організаційних питань під час евакуації.

"Після отримання статусу ВПО держава виплачуватиме вам грошову допомогу - 2000 грн для дорослого, 3000 грн для людей з інвалідністю та дітей. Крім того, ви можете подати заявки на отримання грошової допомоги від міжнародних організацій", - йдеться у повідомленні голови ОВА.

Раніше жителів тимчасово окупованих південних областей України, і особливо Херсонської та Запорізької, закликали максимально швидко евакуюватися, щоб ЗСУ могли звільняти ці території, не наражаючи на небезпеку цивільного населення.


Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки
Події Відео 05 червня 2023

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки

Старший лейтенант з позивним Філ та його бійці, які після степів Донеччини вибули на ротацію в прикордонні ліси України, підтвердили, що російське керівництво геть не цінує життя людей – особливо своїх солдатів
Останні статті