МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ ШУКАЄ ФАХІВЦІВ МУЗЕЙНОЇ СПРАВИ

31 березня 2017
МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ ШУКАЄ ФАХІВЦІВ МУЗЕЙНОЇ СПРАВИ

З 18 вересня по 11 грудня 2017 в НКММК «Мистецький арсенал» відкрито прийом заявок на участь в OPEN CALL від фахівців музейної справи.

Запрошуємо взяти участь у конкурсному доборі на посаду провідного наукового співробітника Відділу музейної справи. Шукаємо «універсального» фахівця, який поєднує прогресивне ставлення до розвитку музейної галузі та здатність до марудної повсякденної практики, головним викликом для якого на початку стане створення системи електронного обліку фондової колекції Мистецького арсеналу.

Резюме надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Рішення прийматиметься за результатами співбесіди, пріоритет матимуть кандидати, які мають досвід роботи в музейних установах

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами