Минулоріч цукровики сплатили 3,1 млрд податків

01 березня 2018
Минулоріч цукровики сплатили 3,1 млрд податків

Цукрова галузь України — самодостатній сектор, який лише минулоріч заплатив 3,1 млрд грн податків. На цьому наголосив Андрій Дикун, голова НАЦУ «Укрцукор» під час ІІ Міжнародного конгресу Sugar World 2018.

«Галузь забезпечує роботою 85 тис. осіб. У минулому сезоні виробництво цукру сягнуло 2,1 млн т. Тоді ж Україна стала експортним „проривом“ для світу і відвантажила понад 700 тис. тонн продукції», — наголосив пан Дикун.

Думку очільника «Укрцукру» підтримав Василь Харченко, ТОВ «Краєвид»:

«Вітчизняна цукрова галузь має величезний потенціал, ми можемо конкурувати зі світовими гравцями. Наразі для України нормальний реальний результат — 8-9 тонн цукру з га. Та, щоб мати досягнення не гірші світових нам потрібно більше високоякісних заводів, краще обладнання».

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами