Ми вже все знайшли, а російські склади снарядів не нескінченні – Резніков

07 березня 2023
Ми вже все знайшли, а російські склади снарядів не нескінченні – Резніков

Російське керівництво "думає, що їхні склади безкінечні, але це не так", сказав в інтерв'ю LIGA.net міністр оборони Олексій Резніков

Він додав, що "плюс-мінус розуміє обсяги" артилерійських запасів окупантів і вважає, що у довгостроковій перспективі Збройні Сили України мають перевагу над росіянами щодо снарядів, хоча для цього потрібно "правильно їх використовувати, не розкидаючись".

Глава Міноборони не вважає, що після активних бойових дій навесні настане період позиційної війни, коли в Силах оборони посилиться дефіцит снарядів.

"Не думаю. Бо я знаю обсяги контрактів, які я уклав на виготовлення і постачання на різних підприємствах. Я знаю обсяги контрактів, які уклали наші партнери в наших інтересах. Я знаю обсяги контрактів, які укладаються партнерами з донорських фондів, утворених в інтересах допомоги нам. Наприклад, під керівництвом Великої Британії та Данії", – пояснив він.

 

За словами міністра, у березні 2022 року "ми шукали все", а зараз "ми не шукаємо, ми все знайшли", і "ясно розуміємо здатність кожної країни".

"Головне, щоб все вчасно доїжджало. Є питання спроможності віддати нам зі складів", – уточнив він, пояснивши, що країна, ухвалюючи рішення про передання Україні снарядів, зменшує свою обороноздатність і паралельно замовляє виробництво нових у вітчизняних компаній.

Саме тому в пакетах американської допомоги багато йде з приписом "протягом року", уточнив він.

На початок весни 2023 року розвідка союзників вважає, що снарядний голод змушує Росію дедалі більше покладатися на ближні бої.

Politico пише, що ЄС вимагає від третіх країн спільної схеми закупівлі боєприпасів для України.

Пентагон оцінює запаси армії США – Україна швидко витрачає снаряди.

Джерело liga.net
У Харкові поліцейські викрили сутенерку, яка залучала до «бізнесу» і неповнолітніх
Події Відео 30 березня 2023

У Харкові поліцейські викрили сутенерку, яка залучала до «бізнесу» і неповнолітніх

Сутенерку затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України