Могеріні долучиться до прем’єрів України і Данії на конференції про прогрес реформ

26 червня 2018
Могеріні долучиться до прем’єрів України і Данії на конференції про прогрес реформ
Високий представник ЄС у закордонних справах та політики безпеки Федеріка Могеріні візьме участь у другій конференції про прогрес реформ в Україні, що пройде 27 червня у Копенгагені.

У заході також візьмуть участь прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та прем’єр-міністр Данії Ларс Расмуссен, інші політики з країн ЄС, НАТО та «Великої сімки», повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Подія у Копенгагені забезпечить можливість для українського керівництва наголосити на результатах проведення реформ, представити плани щодо подальшого реформування країни та зберегти позитивний поштовх щодо їх прогресу», - заявили в ЄС.

Як відзначається, особливу увагу під час конференції учасники приділять покращенню урядування в Україні, боротьбі з корупцією, економічному розвитку держави, а також протидії дезінформації.

Джерело https://www.ukrinform.ua
«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами