Міжнародний олімпійський комітет зняв санкції з Росії

28 лютого 2018
Міжнародний олімпійський комітет зняв санкції з Росії

Членство Олімпійського комітету Росії відновлено у Міжнародному олімпійському комітеті.

Про це повідомив член МОК Шаміль Тарпіщьов, передає РБК.

"Всі результати перевірок наших спортсменів показали їхню "чистоту". Процедурно, Росії робити нічого не потрібно, відновлення членства ОКР відбулося автоматично, у МОК немає ніяких нарікань", – повідомив Тарпіщьов.

Інформацію також підтвердив перший віце-президент Федерації керлінгу Росії Андрій Созін.

Так, чув. Я тільки двома руками "за". Краще поганий мир, ніж хороша війна. Я сильно переживав, мені б хотілося, щоб вся ця історія (з допінгом, – "24") вже закрилася. Тим більше, багато зобов'язань ми виконали і зрозуміли, що ніякого системного допінгу у нас немає,
– зазначив Созін.

Як відомо, у грудні 2017 року Міжнародний олімпійський комітет позбавив олімпійський комітет Росії членства в організації і не допустив збірну РФ до Олімпіади.

Ті російські спортсмени, які були допущені до Зимової Олімпіади-2018 у Пхенчьхані, були змушені виступати під нейтральним прапором як Олімпійські атлети з Росії.

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки
Події Відео 05 червня 2023

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки

Старший лейтенант з позивним Філ та його бійці, які після степів Донеччини вибули на ротацію в прикордонні ліси України, підтвердили, що російське керівництво геть не цінує життя людей – особливо своїх солдатів
Останні статті