Міжнародний олімпійський комітет зняв санкції з Росії

28 лютого 2018
Міжнародний олімпійський комітет зняв санкції з Росії

Членство Олімпійського комітету Росії відновлено у Міжнародному олімпійському комітеті.

Про це повідомив член МОК Шаміль Тарпіщьов, передає РБК.

"Всі результати перевірок наших спортсменів показали їхню "чистоту". Процедурно, Росії робити нічого не потрібно, відновлення членства ОКР відбулося автоматично, у МОК немає ніяких нарікань", – повідомив Тарпіщьов.

Інформацію також підтвердив перший віце-президент Федерації керлінгу Росії Андрій Созін.

Так, чув. Я тільки двома руками "за". Краще поганий мир, ніж хороша війна. Я сильно переживав, мені б хотілося, щоб вся ця історія (з допінгом, – "24") вже закрилася. Тим більше, багато зобов'язань ми виконали і зрозуміли, що ніякого системного допінгу у нас немає,
– зазначив Созін.

Як відомо, у грудні 2017 року Міжнародний олімпійський комітет позбавив олімпійський комітет Росії членства в організації і не допустив збірну РФ до Олімпіади.

Ті російські спортсмени, які були допущені до Зимової Олімпіади-2018 у Пхенчьхані, були змушені виступати під нейтральним прапором як Олімпійські атлети з Росії.

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами