Мирон Маркевич: "Хто набрав гравців у цей склад? Це ж ганьба, а не "Динамо"

26 лютого 2018
Мирон Маркевич:

Екс-тренер "Дніпра" і "Металіста" відреагував на слова президента "Динамо" Ігоря Суркіса про те, що вболівальники "Шахтаря" воюють на стороні Росії.

"Це бурхлива фантазія Ігоря Суркіса, який не розуміє, що відбувається. Йому краще говорити про те, в чому він хоч щось розуміє. Нехай говорить про "Динамо", про рівень її сьогоднішньої гри, про якість футболістів, які надягають футболку легендарного клубу.

Я дуже добре знаю Олександра Хацкевича. І мені складно уявити, щоб він або Олег Лужний сказали, що ми не будемо грати в футбол через безпеку.

Просто президент "Динамо" звик, що коли федерацію футболу очолював його брат, він міг вирішити для "Динамо" будь-які питання. Зараховувалися "комп'ютерні" голи, матчі переносилися на будь-які дати і в будь-які міста. Про суддівство я взагалі мовчу.

Може, молоді тренери не знають цього, але я через все це пройшов. Схоже, вони розраховували, що з нинішнім президентом ФФУ все буде як раніше. Але зараз ситуація змінилася, і Суркіса це бісить.

Якщо брати Суркіси з різних причин не можуть утримувати "Динамо", то нехай продадуть або віддадуть його і не мучаться. Навіщо придумувати різні схеми? "Динамо" – символ України. Щоб ним керувати – потрібен справжній управлінський талант.

І не потрібно все валити на тренерів, міняти їх щосезону. Хто, наприклад, набрав гравців у цей склад? Це ж ганьба, а не "Динамо".

Коли ми востаннє бачили "Динамо", яким пишалися? У 1999 році, майже 20 років тому. Весь цей час під керівництвом нинішніх керівників команда деградувала і, як каже зараз молодь, досягла дна", – сказав Маркевич.

Рашист впритул випустив автоматну чергу в груди пораненого прикордонника — він вижив
Події Відео 09 червня 2023

Рашист впритул випустив автоматну чергу в груди пораненого прикордонника — він вижив

Чи розстрілюють поранених українців російські загарбники, не з чуток знає прикордонник Чернігівського загону Олександр Розсудоський
Останні статті