Міністр оборони Італії вперше зустрівся із Зеленським у Києві

22 вересня 2022
Міністр оборони Італії вперше зустрівся із Зеленським у Києві

Міністр оборони ще чинного уряду Італії Лоренцо Гуеріні в четвер прибув до України, де вперше провів зустріч із президентом Володимиром Зеленським

Про це повідомляється в Telegram-каналі Зеленського.

"Хотів подякувати прем’єр-міністру Маріо Драгі за постійну підтримку. Дякую вашому уряду. Авжеж, напевно, це найголовніше – хотів подякувати італійському суспільству, вашому народу, який постійно підтримував наш суверенітет, територіальну цілісність і підтримував Україну в цій боротьбі за наше виживання", – сказав Зеленський під час зустрічі.

35

За словами глави італійського Міноборони, він побував у Гостомелі Київської області, де на власні очі побачив руйнування, які завдала російська армія під час наступу.

У межах візиту до України Лоренцо Гуеріні також має обговорити з українським колегою Олексієм Резніковим зміцнення військової підтримки Києва.

Для міністра оборони Італії це – перший візит до України.

Нагадаємо, з початку повномасштабного вторгнення Росії Італія надала Україні щонайменше чотири пакети військової допомоги, до складу яких входили військова техніка, матеріали й обладнання. Перелік конкретних одиниць засекречений.

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки
Події Відео 05 червня 2023

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки

Старший лейтенант з позивним Філ та його бійці, які після степів Донеччини вибули на ротацію в прикордонні ліси України, підтвердили, що російське керівництво геть не цінує життя людей – особливо своїх солдатів
Останні статті