Мэр Одессы: Один из главных вопросов сейчас – отопительный сезон

18 жовтня 2022
Мэр Одессы: Один из главных вопросов сейчас – отопительный сезон

З початку підготовки міста до нового опалювального сезону 2022/2023 рр. Комунальним підприємством «Теплопостачання міста Одеси» замінено 6366 п/м труб

Наразі продовжується реконструкція ділянки теплової мережі Олександрівського проспекту, від Старобазарного скверу до вул. Буніна.

Як зазначив міський голова Геннадій Труханов, труби на цій ділянці відпрацювали подвійний експлуатаційний термін та потребували заміни.

«Одне з головних питань наразі – опалювальний сезон. Ми всі розуміємо, що він буде важким. Зі свого боку робимо всі необхідні заходи з підготовки інфраструктури міста. Також маємо план на випадок надзвичайних ситуацій», - зазначив мер Одеси.

Міський голова також додав, що тарифи на тепло та газ у цьому опалювальному сезоні не зміняться і залишаться на рівні минулого опалювального сезону.

Роботи на ділянці від Старобазарного скверу до вул. Буніна планується завершити до 1 листопада, продовження реконструкції теплової мережі Олександрівського проспекту заплановано на 2023 рік.

Робота з реконструкції теплових мереж центральної частини міста проводиться протягом останніх шести років.

74401

74404

74414

Рашист впритул випустив автоматну чергу в груди пораненого прикордонника — він вижив
Події Відео 09 червня 2023

Рашист впритул випустив автоматну чергу в груди пораненого прикордонника — він вижив

Чи розстрілюють поранених українців російські загарбники, не з чуток знає прикордонник Чернігівського загону Олександр Розсудоський
Останні статті