Луценко полетів у КНР – там сподобався його досвід

26 червня 2018
Луценко полетів у КНР – там сподобався його досвід

25 червня розпочався робочий візит делегації Генеральної прокуратури України на чолі з генпрокурором Юрієм Луценком до Китайської народної республіки.

Насамперед Луценко зустрівся з генеральним прокурором Верховної Народної прокуратури КНР Чжаном Цзюнем, повідомляє ГПУ.

Вони обмінялись досвідом щодо реформування органів прокуратури та важливості ролі прокурора у кримінальному провадженні.

 
 
Юрій Луценко і Чжан Цзюнь домовилися про обмін досвідом та практичними напрацюваннями при імплементації сучасних ІТ-інструментів, а також запровадження спільних навчальних модулів у профільних навчальних закладах.
 
 "Прогресивний досвід та сучасний підхід китайських колег до розслідування кримінальних справ безумовно слугуватиме підвищенню ефективності роботи органів прокуратури України", – заявив Луценко.
 
Він зазначив, що впровадження електронного документообігу та електронного кримінального провадження є одним із ключових завдань реформи ГПУ.

"Адже у той час, коли ми робимо безкінечну паперову роботу, злочинці переходять на криптовалюту та "хмарні" сховища", – сказав Луценко. 

А Цзюнь зацікавлений у співпраці в боротьбі з контрабандою, кіберзлочинністю, торгівлею людьми, а також відмивання коштів.

"Вражають нещодавні досягнення української сторони у сфері повернення активів. Сподіваюсь, що спільними зусиллями ми зможемо досягнути ще більшого прогресу у подоланні корупції та легалізації доходів", – сказав він.

Джерело https://www.pravda.com.ua
«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами