Лідер фракції Шольца пожалівся, що потрапив у "список терористів" в Україні. МЗС спростовує

06 листопада 2022
Лідер фракції Шольца пожалівся, що потрапив у

Лідер фракції Соціал-демократичної партії в німецькому Бундестазі Рольф Мютценіх заявив, що влада України нібито внесла його до "списку терористів"

Однак в українському Міністерстві закордонних справ не підтверджують цю інформацію.

Про це повідомляється з посиланням на німецьке видання Welt та заяву речника МЗС України Олега Ніколенка у Facebook.

"Я роздратований тим, що український уряд вніс мене до списку терористів на тій підставі, що я працюю над припиненням вогню або над можливістю здійснення подальших дипломатичних кроків через локальні перемир'я", - заявив німецький політик на дебатах партії СДПН у Берліні.

Мютценіх також пожалівся, що через потрапляння до "списку терористів" йому нібито надходили погрози, з якими йому "теж не зовсім легко було боротися".

Як заявив Ніколенко, в Україні немає списку терористів, про який говорить Мютценіх.

"Український уряд не веде списку терористів. Наскільки мені відомо, проти Рольфа Мютценіха ніяких проваджень в Україні також не ведеться. Усі заяви німецького політика про нібито переслідування з боку української влади не відповідають дійсності", - наголосив представник МЗС.

Нагадаємо, нещодавно міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба прокоментував заяви деяких іноземних політиків про бажання стати посередником між Києвом та Москвою.

Джерело РБК-Україна
Рашист впритул випустив автоматну чергу в груди пораненого прикордонника — він вижив
Події Відео 09 червня 2023

Рашист впритул випустив автоматну чергу в груди пораненого прикордонника — він вижив

Чи розстрілюють поранених українців російські загарбники, не з чуток знає прикордонник Чернігівського загону Олександр Розсудоський
Останні статті