Київ через сильну заметіль з самого ранку паралізували затори.

01 березня 2018
Київ через сильну заметіль з самого ранку паралізували затори. Центральні вулиці стоять у пробках.

В перший день весни, столицю України паралізували затори. Березневий снігопад спровокував тянучки на всіх під'їздах до столиці. Як свідчать дані Google. Пробки, ускладнений проїзд через всі мости, а також складна ситуація з рухом - на мосту Патона у бік центру.

Крім того, спостерігається напружений рух проспектом Перемоги. В центрі міста водіям потрібно приготуватися до заторів на вулицях Льва Толстого, Саксаганського, Великій Васильківській, Басейній, Хмельницького, Лисенка, Володимирській, бульвару Шевченка, на Хрещатику, Майдані Незалежності, Петровської алеї. На Печерську стоять Шовковична, Інститутська, Кріпосний провулок, Грушевського. Як повідомляв УНІАН, у четвер, 1 березня, в Україні збережеться холодна погода, по всій країні пройде сніг.

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами