Курт Волкер: Путін не готовий до переговорів

17 листопада 2022
Курт Волкер: Путін не готовий до переговорів

Президент Росії Володимир Путін не готовий до серйозних мирних переговорів з Україною, тому наразі немає сенсу їх проводити

Про це сказав спеціальний представник уряду США з питань України в 2017-2019 роках, постійний представник США при НАТО у 2008-2009 роках Курт Волкер під час онлайн-дискусії Київського безпекового форуму, заснованого Фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну".

"Справді, звучать певні голоси про те, що треба проводити переговори. Раніше або пізніше. Але, думаю, адміністрація ясно заявила про те, що такі розмови треба припинити. І вона зазначила, що зараз не час для переговорів. Путін не готовий до переговорів", - наголосив він.

Волкер зазначив, що Україна чітко назвала умови проведення таких переговорів. "Росія повинна залишити всю територію України. Це умова, чітко визначена для переговорів. Так само, як і виплата репарацій, притягнення до відповідальності всіх, хто скоював воєнні злочини, тощо", - сказав він.

Волкер також зазначив: Путін повинен зрозуміти, що програє. "Україна має звільняти свої території, Путін повинен зрозуміти, що він програє, а російський істеблішмент і росіяни також повинні зрозуміти, що вони переможені", - сказав він.

Джерело interfax
У межах міжнародного співробітництва правоохоронці України та Латвії викрили масштабну шахрайську схему
Події Відео 17 березня 2023

У межах міжнародного співробітництва правоохоронці України та Латвії викрили масштабну шахрайську схему

На Дніпропетровщині працювала розгалужена мережа шахрайських «сall-центрів» задля грошової наживи