Кулеба зустрівся з генеральним секретарем АСЕАН

10 листопада 2022
Кулеба зустрівся з генеральним секретарем АСЕАН

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба і генеральний секретар АСЕАН Дато Лім Джок Гой обговорили конкретні кроки для зміцнення співпраці між Україною та Південно-Східною Азією у різних сферах

Про це повідомив у Твіттері глава української дипломатії за підсумками зустрічі у Пномпені.

"Сьогодні ми з генеральним секретарем АСЕАН Дато Лімом Джок Гоєм зустрілися у Пномпені, щоб зміцнити співпрацю між Україною та Південно-Східною Азією у сферах торгівлі, продовольчої безпеки та цифрової трансформації. Розвиток міцних зв'язків з АСЕАН є важливою частиною стратегії України в Азії", - зазначив Кулеба.

Screenshot 1

Як поінформували у пресслужбі МЗС, Кулеба та Дато Лім Джок Гой домовилися про конкретні кроки задля поглиблення співпраці України та АСЕАН у цих сферах та зміцнення політичного діалогу і взаємної підтримки.

Зокрема, сторони проведуть низку політичних контактів та двосторонніх заходів, аби вивести політичну та економічну взаємодію на якісно новий рівень: презентацію інвестиційних можливостей України та АСЕАН, бізнес-форум для налагодження прямих контактів бізнесу, обмін досвідом у сфері використання української цифрової платформи NAZOVNI та азійської системи Access.

Кулеба окремо закликав АСЕАН вимагати від росії продовження Чорноморської зернової ініціативи, яка відіграє ключову роль у забезпеченні глобальної продовольчої безпеки.

Як повідомлялося, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба перебуває з візитом у Пномпені (Камбоджа) на запрошення свого камбоджійського колеги Прак Сакхонна, який цьогоріч головує в АСЕАН.

У ході візиту міністр візьме участь у церемонії підписання Інструменту про приєднання до Договору про дружбу та співробітництво у Південно-Східній Азії.

Джерело Укрінформ
На Закарпатті перекрито масштабний канал незаконного виготовлення та збуту психотропів
Події Відео 22 грудня 2022

На Закарпатті перекрито масштабний канал незаконного виготовлення та збуту психотропів

Викрито організацію, яка займалася незаконним виготовленням особливо небезпечного психотропу PVP та налагодила канал його розповсюдження по Україні